Praktyki i staże w Bełchatowie

Celem uruchomienia dodatkowej funkcjonalności na naszej stronie jest umożliwienie pracodawcom z terenu powiatu bełchatowskiego umieszczania ofert staży i praktyk, którymi chcieliby zainteresować uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a także studentów i absolwentów uczelni wyższych. Dzięki temu, przedsiębiorcy będą mieli możliwość pozyskania potencjalnych, przeszkolonych wcześniej w swojej firmie pracowników. Uczniowie i studenci natomiast, będą mogli znaleźć najlepszą dla siebie ofertę stażu lub praktyki i tym samym zdobywać tak cenne do podjęcia przyszłej pracy, doświadczenie.

Poprzez budowę platformy wymiany informacji pomiędzy pracodawcą a potencjalnym pracownikiem, chcemy zadbać o przyszłość absolwentów uczelni wyższych i szkół ponadgimnazjalnych, dbając jednocześnie o rozwój i przyszłość bełchatowskich firm.

Zachęcamy zatem wszystkich przedsiębiorców do aktywnego włączenia się i współtworzenia miejskiego programu wspierania młodych osób, chcących z powodzeniem wejść na lokalny rynek pracy.

FRAME FACTORY Sp. z o.o.

Asystowanie i pomoc we wszystkich działach Zarządu

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. K.

Sprzedaż
Accessibility