Planujesz rozszerzyć działalność firmy na rynki zagraniczne? Chcesz skutecznie eksportować, ale zastanawiasz się jak? Weź udział w cyklu bezpłatnych szkoleń i dowiedz się, jak pozyskać klientów za granicą. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada.

„Eksportowe rewolucje” to kolejne z organizowanych przez Marszała Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera szkoleń dla przedsiębiorców z naszego regionu. Tym razem adresatami są właściciele firm z sektora MŚP, które zajmują się szeroko rozumianym eksportem lub dopiero planują wejście na rynki zagraniczne.

Podczas pięciu warsztatów poruszane będą tematy, które zapewnią uczestnikom pełną wiedzę i narzędzia do skutecznego prowadzenia biznesu. Będą one dotyczyć tematyki handlu zagranicznego i podstawowych zagadnień związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem efektywnej działalności na rynku innym niż rodzimy. Prelegenci omówią strategię eksportową produktów i usług, warunki wejścia na wybrane rynki zagraniczne oraz związane z tym wszelkie aspekty formalno-prawne. Ponadto podpowiedzą, jak sporządzić skuteczną ofertę eksportową oraz jak efektywnie prowadzić marketing i negocjacje międzynarodowe.

W efekcie uczestnicy szkoleń powinni zdobyć wiedzę w zakresie wytypowania nowych potencjalnych rynków docelowych, zrozumienia zagranicznych klientów, a także przygotowania firmy do wejścia na nowe rynki. Nauczy się rozumieć potrzeby i nawyki klientów zagranicznych, a także zdobędzie niezbędne umiejętności do prowadzenie międzynarodowych działań marketingowych.

Udział w cyklu „Eksportowe rewolucje” jest bezpłatny. Szkolenia prowadzona będą online, a ilość miejsc jest ograniczona. By wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać. Przedsiębiorcy zainteresowani uczestnictwem powinni do 20 listopada 2020 roku do godz. 10:00 wypełnić, podpisać i odesłać Formularza zgłoszeniowy na adres: biznes@lodzkie.pl. Formularz oraz szczegółowy harmonogram szkoleń dostępny jest na stronie biznes.lodzkie.pl.

Accessibility