Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Kijowie zapraszają polskie firmy do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej na Lviv Eco Forum 2019, która odbędzie się w dniach 12-13 września br. we Lwowie na Ukrainie. Jej celem jest informowanie polskich firm o możliwościach związanych z inwestycjami w ukraińskiej branży wodno-kanalizacyjnej. W ramach Misji zaplanowano spotkania biznesowe B2B na stoisku PAIH oraz wizytę studyjną we lwowskich przedsiębiorstwach komunalnych.

Lviv Eco Forum 2019 to jedno z głównych wydarzeń dotyczących gospodarki wodnej i ściekowej na Ukrainie. Jest to największa sektorowa platforma komunikacyjna, łącząca przedstawicieli ukraińskiego rynku oraz międzynarodowego biznesu. NFOŚiGW co roku uczestniczy w tym wydarzeniu dzieląc się doświadczeniami w finansowaniu inwestycji w ochronie środowiska w Polsce.

Szczegółowe informacje na stronie:https://ukraine.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/301159,misja-gospodarcza-lviv-eco-forum-2019.html

Accessibility