Biznes Mikser, czyli dedykowany przedsiębiorcom event biznesowy odbędzie się w Bełchatowie 21 października. Będzie to jedno z czterech takich wydarzeń w regionie, organizowanych przez Marszałka Województwa Łódzkiego. Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu, mogą już zgłaszać swój akces.

Biznes Mikser to wydarzenie ukierunkowane na spotkania bezpośrednie (B2B), których celem jest nawiązywanie kontaktów biznesowych. Udział w wydarzeniu to okazja do wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami i zainicjowanie nowych projektów. Charakterystyką spotkań w ramach Biznes Miksera są “sesje networkingowe”, czyli kilkuminutowe prezentacje, podczas których przedsiębiorcy mogą przedstawić potencjał swoich firm, czy plany rozwojowe, co służy nawiązywaniu relacji biznesowych w oparciu o wzajemne potrzeby różnych firm.

W ramach Biznes Miksera promowanego przez Województwo Łódzkie odbędą się cztery sesje spotkań w różnych miastach województwa. Pierwsze spotkanie zaplanowano 7 października w Radomsku. Kolejne odbędą się 13 października w Kutnie, i 19 października w Sieradzu. Czwarty, ostatni Biznes Mikser odbędzie się 21 października w bełchatowskim Hotelu Sport.

Przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniu, muszą wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy na adres: biznes@lodzkie.pl. W przypadku chęci udziału w Biznes Mikserze, który odbędzie się w Bełchatowie, termin zgłoszeń to 14 października do godz. 16.00.

Regulamin uczestnictwa wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na stronie biznes.lodzkie.pl.

Accessibility