Chcesz dowiedzieć się, jakie formy finansowania dla przedsiębiorców oferuje Agencja Rozwoju Przemysłu? Weź udział w bezpłatnym webinarze, który odbędzie się już 4 listopada o godz. 11.00. Spotkanie online poświęcone będzie prezentacji kompleksowej oferty wsparcia finansowego, oferowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu.

To już trzeci cykl webinarów organizowanych przez ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności. Skierowane do przedsiębiorców spotkania online mają charakter lokalny. 4 listopada przedsiębiorcy z województw łódzkiego i mazowieckiego będą mogli dowiedzieć się:

– jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania,
– jakie są szczegóły oferty ARP skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19,
– jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.

Po wystąpieniu prelegentów, którymi będą: Renata Pomorska-Grzechnik (Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Warszawie, ARP S.A), Piotr Paczyński (Dyrektor handlowy, KUKE FINANCE S.A.) i Inga Piasecka (Prokurent, Dyrektor Rozwoju Biznesu w ARP Leasing 1 Sp. z o.o.) przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Zapisy na bezpłatny webinar dostępne są pod tym linkiem.

Accessibility