“Wsparcie dla firm województwa łódzkiego”, czyli cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców rusza od sierpnia na terenie województwa łódzkiego. Z porad dotyczących pomocy, jakiej mogą oczekiwać przedsiębiorcy będą mogli skorzystać także przedstawiciele firm z Bełchatowa i okolic. Spotkanie informacyjne w Bełchatowie odbędzie się 18 sierpnia.

Wsparcie w rozwoju firmy, pomoc w niwelowaniu skutków pandemii, czy pozyskanie środków na rozpoczęcie działalności, m.in. z takich porad będzie można skorzystać podczas spotkań cyklu bezpłatnych spotkań dla przedsiębiorców, które w 24 powiatach województwa organizuje Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego. W ich trakcie przedsiębiorcy będą mogli poznać m.in. ofertę dotacji, pożyczek, bonów rozwojowych, czy funduszy UE dla firm z województwa łódzkiego. Oprócz prezentacji przedstawicieli ŁARR przedsiębiorcy uzyskają także informacje o możliwościach wsparcia ze strony Agencji Rozwoju Przemysłu, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Izby Administracji Skarbowej w Łodzi. Każdy uczestnik otrzyma materiały, które będą prezentowane podczas wydarzenia.

Cykl spotkań rozpoczyna się 2 sierpnia w Łodzi i Koluszkach. Tego dnia oraz 3 sierpnia w Kutnie i Łowiczu swoją ofertę przedstawi także Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Spotkania dla przedsiębiorców odbędą się w 24 powiatach województwa. W Bełchatowie takie spotkanie odbędzie się 18 sierpnia o godz. 13.00 w Restauracji Kubuś, przy ul. Piłsudskiego.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale z uwagi na duże zainteresowanie podobnymi wydarzeniami w poprzednim roku, wymagana jest rejestracja. Można to zrobić poprzez formularz dostępny na stronie ŁARR w zakładce: Spotkania Informacyjne lub wysyłając zgłoszenie na email: bok1@larr.pl, podając imię, nazwisko, nazwę firmy oraz miejsce spotkania. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Accessibility