Targi SLOW FOOD to międzynarodowe targi dobrego smaku i specjałów regionalnych. Głównym założeniem targów jest promowanie regionalnej, naturalnej żywności, będącej przeciwieństwem żywności typu fast food. Targi są skierowane do szerokiej publiczności, do wszystkich, którzy cenią sobie zdrową i smaczną żywność. Podczas targów wystawcy sprzedają swoje produkty, które m. in. nie mogą zawierać sztucznych dodatków i konserwantów. Celem targów jest prezentacja produktów żywnościowych występujących lokalnie, charakteryzujących się m. in. tradycyjnymi metodami wytwarzania. Udział w targach stanowi okazję do nawiązania nowych kontaktów handlowych i jednoczesnego zaprezentowania swojej oferty. Koszt uczestnictwa w tym: wynajem powierzchni i zabudowa stoiska, wyposażenie stoiska: lady, regały, stoliki, krzesła + montaż i demontaż pokrywa Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
Firmy zainteresowane udziałem na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego są zobowiązane do przestrzegania poniższego regulaminu i pokrycia własnych kosztów zakwaterowania i transportu.Partnerem targów jest włoska organizacja SLOW FOOD, która propaguje ideę dobrego smaku produktów żywnościowych oraz czerpania radości i zadowolenia z jedzenia.

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o kontakt do 30 stycznia 2018 roku z Departamentem Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego na adres e-mail: hanna.maciejewska@lodzkie.pl lub pod numerem telefonu  +48 42 663 35 97 . Decyduje kolejność zgłoszeń.

Accessibility