Założyłeś w ostatnim czasie firmę? A może dopiero myślisz o otwarciu własnego biznesu? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy doradcy podatkowego, który pomoże odnaleźć się w obowiązujących przepisach oraz różnych formach opodatkowania. Konsultacje telefoniczne z członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Łodzi odbędą się w najbliższy czwartek, 11 lutego.

Często zmieniające się przepisy podatkowe początkującym przedsiębiorcom mogą sprawiać spore trudności. I tu z pomocą przychodzą specjaliści z łódzkiego oddziału KIDP, którzy za darmo udzielają fachowych porad. Ważne, by już na samym starcie dowiedzieć się, jakie są sposobu odprowadzania podatków i który z nich będzie najbardziej korzystny dla konkretnego rodzaju prowadzonej działalności.
Podczas najbliższego dyżuru telefonicznego właścicielom niedawno otwartych firm, a także tym, którzy planują otworzyć działalność gospodarczą w najbliższym czasie służyć będzie Sylwia Jankowska, członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, wystarczy w czwartek, 11 lutego, między godz. 13:00 a 15:00 zadzwonić pod numer 44 307 04 35 i podać hasło: „konsultacje Urząd Miasta Bełchatowa”.

 

AP

Accessibility