Spotkaj się z doradcą podatkowym w Urzędzie Miasta. Kolejna okazja aby uzyskać niezbędne porady dotyczące optymalizacji rozliczeń podatkowych nadarzy się już 29 marca. Spotkanie z przedstawicielem Krajowej Izby Doradców Podatkowych jest całkowicie bezpłatne.

Zbliża się ostateczny termin rozliczeń podatkowych za rok 2021. Dla przedsiębiorców, którzy jeszcze tego nie zrobili to doskonały moment aby kwestie podatkowe skonsultować z fachowcem. Z porady mogą skorzystać zarówno osoby, które stawiają w biznesie pierwsze kroki, jak i te, które prowadzą działalność dłużej, ale myślą o optymalizacji podatkowej, czy rozwoju. Zwłaszcza, że początek roku przyniósł sporo zmian i zawirowań w prawie podatkowym.

Na wszystkie pytania od zainteresowanych przedsiębiorców odpowie Urszula Walo, licencjonowana doradczyni podatkowa z łódzkiego oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Darmowe porady dla przedsiębiorców z Bełchatowa możliwe są dzięki porozumieniu zawartym z Izbą przez Mariolę Czechowską, prezydent Bełchatowa.

Najbliższe spotkanie z doradcą z łódzkiego oddziału KIDP odbędzie się we wtorek, 29 marca w godz. 13.00-15.00 w sali 316 (II piętro) głównego budynku Urzędu Miasta Bełchatowa, przy ul. Kościuszki 1. Co istotne, na spotkanie nie trzeba się wcześniej umawiać. W punkcie informacyjnym na parterze urzędu należy jedynie podać informację o zamiarze udziału w konsultacjach. Na terenie urzędu obowiązują maseczki ochronne.

Accessibility