Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Regionalne fundusze europejskie na rozwój firm z województwa łódzkiego w 2021 roku”. Celem webinarium jest zapoznanie Beneficjentów z konkursami przeznaczonymi dla mikro, małych i średnich firm, które będą organizowane w 2021 r.
Najbliższe webinarium odbędzie się 23 lutego 2021 roku w godz. 10:00 – 11:10 (rekrutacja do 19.02.2021 r.) – organizator: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi.
W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Do skorzystania ze spotkania zapraszamy przedstawicieli mikro, małych i średnich firm w województwie łódzkim oraz wszystkich zainteresowanych przedmiotową tematyką.

Program spotkania

 1. Wprowadzenie do webinarium.
 2. Fundusze Europejskie dla firm w województwie łódzkim:
  • Wparcie dla firm na badania i innowacje;
  • Inwestycje w MŚP;
  • Preferencyjne pożyczki dla firm z województwa łódzkiego
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
 3. Informacja o projekcie Innovation Coach – wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I
 4. Pytania i odpowiedzi.

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi
ul. Moniuszki 7/9
90-101 Łódź
tel.: 42 663 31 07, 42 663 34 05, 42 291 97 60
e-mail: GPILodz@lodzkie.pl

Accessibility