XIV Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2021 odbędzie się już niebawem, w dniach 27-29 października w hotelu VH Andel’s w Łodzi. W tych dniach stolica województwa łódzkiego stanie się ośrodkiem myśli gospodarczej, motywujących spotkań i ciekawych prelekcji. Tegoroczna edycja forum odbędzie się w formule hybrydowej, łącząc tradycyjne obrady z transmisją online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi będzie okazją do odpowiedzi na pytania, jak radzić sobie w biznesie w obecnych, niepewnych czasach, czy które gałęzie gospodarki rozwijać. Łódzkie forum to przede wszystkim ciekawe wykłady motywujące, networking i kilkudziesięciu prelegentów ze świata biznesu, nauki i samorządu. Bogata oferta tematyczna, a także możliwość spotkań pionierów i innowatorów z różnych branż, będzie okazją do wymiany doświadczeń i otwarcia na nowoczesne myślenie w biznesie.

Ze względu na centralne położenie województwa łódzkiego w Polsce i Europie, co sprzyja rozwojowi logistyki i transportu, tematy te będą wiodące podczas trzydniowych spotkań w stolicy województwa.

Warto dodać, że jak co roku forum uświetni gala Nagrody Gospodarczej “Biznes na PLUS”, która stanowi wyróżnienie dla firm budujących pozytywny wizerunek województwa łódzkiego. Do 27 października na stronie biznesnaplus.lodzkie.pl trwa głosowanie w kategorii „Świadomi w biznesie” Nagroda Publiczności, na najbardziej odpowiedzialną społecznie firmę z regionu łódzkiego. Galę poprowadzą Krzysztof Ibisz i Karolina Bielawska. Event uświetni występ Anny Wyszkoni.

Organizatorem Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2021 jest Województwo Łódzkie. Forum odbędzie się w dniach 27 – 29 października br. w hotelu VH Andel’s Łódź, ul. Ogrodowa 17.

Accessibility