DS Smith rozpoczyna nową inwestycję w Bełchatowie. Inwestycja ta jest realizacją ambitnych planów DS Smith w zakresie dalszego rozwoju w Polsce i zapewnienia najlepszej obsługi obecnych i nowych klientów.

Nowa fabryka w Bełchatowie o powierzchni 37 000 m² zostanie uruchomiona w I kwartale 2022 roku i będzie stanowić mile widziany impuls dla lokalnej gospodarki. Powstanie w niej ok. 180 nowych miejsc pracy w działach: produkcji/obsługi maszyn, logistyki, planowania produkcji, utrzymania ruchu, jakości, projektowania opakowań, sprzedaży, obsługi klienta i wielu innych.
Rekrutacja ruszy na przełomie wiosny i lata tego roku, a informacje na ten temat pojawią się m.in. na firmowej stronie internetowej: dssmith.com/kariera oraz na popularnych portalach rekrutacyjnych i ogłoszeniowych.

DS Smith to, należący do FTSE 100, międzynarodowy koncern notowany na Giełdzie Londyńskiej i, który jest wiodącym producentem proekologicznych opakowań. Misję firmy działającej w Polsce od 1971 roku realizuje obecnie prawie 1300 osób pracujących w fabrykach i oddziałach zlokalizowanych w: Kielcach, Oławie, Kutnie, Kwidzynie, Wrocławiu, Czeladzi, Skawinie, Tarnowie Podgórnym, Łodzi, Piasecznie i Warszawie. Ta nowoczesna firma jest w stanie sprostać wszelkim wymogom rynku współcześnie i w przyszłości. oferując szeroką gamę wysokiej jakości opakowań przemysłowo-transportowych, dla sektora FMCG, branży e-commerce, motoryzacyjnej, displaye i opakowania POS, spersonalizowane opakowania ochronne i palety tekturowe. Bogatą ofertę produktów uzupełniają usługi doradztwa z zakresu łańcucha dostaw, projektowania opakowań, obsługi dostaw w systemie palet przekładkowych oraz usług opakowaniowych, świadczonych przez lokalne centra usługowe.

Firma nieustannie wprowadza innowacje kreując w ten sposób standardy dla przyszłości branży opakowaniowej. Efektem tych działań są liczne nagrody na arenie międzynarodowej. DS Smith ma nie tylko ugruntowaną pozycję w branży, ale także ma jasną wizję swojej przyszłości – co jest niezwykle ważne biorąc pod uwagę oczekiwany dalszy wzrost rynku proekologicznych opakowań z tektury. Swoje nadrzędne cele firma komunikuje w następujący sposób:

Oto co o pracy w tej firmie mówią sami pracownicy: pracownicy DS Smith

Monika Tarnowska – Starszy Operator Maszyn Przetwórczych i  Aneta Kowalska – Operator Maszyn Przetwórczych
„Pracuję w DS Smith od września 2008. Zostałam bardzo miło przyjęta przez zespół do którego trafiłam.” (mówi p. Monika) „Jesteśmy żeńską obsadą na maszynie MARTIN. Pracujemy już razem 3 lata. I pracuje nam się w tym składzie bardzo dobrze, o czym świadczą nasze wyniki. Śmiało można powiedzieć, że rozumiemy się bez słów. Za siebie mogę powiedzieć, że dzięki temu, że robię to co lubię, praca jest dla mnie przyjemnością” (mówi p. Aneta).

 Robert Skonieczny – Maszynista Maszyn Przetwórczych
„Jestem w DS Smith od 2013 roku. Przez te lata miałem naprawdę wiele okazji, żeby zdobyć nowe umiejętności. Na początku obserwowałem doświadczonych kolegów przy pracy, przyglądałem się, jak Utrzymanie Ruchu usuwa awarie, wyciągałem wnioski, co od czego zależy – jaka „niesprawność” maszyny powoduje jaką „usterkę” w produkcji i jak temu zaradzić. Uczestniczyłem też w szkoleniach, prowadzonych na zasadzie „asysty” przy pracy trenera przyjeżdżającego do nas od producenta maszyny. To wszystko doprowadziło mnie do stanowiska starszego operatora. Kiedy więc przyszedł czas na egzamin maszynisty czułem się naprawdę dobrze przygotowany”

 Anna Mateusiak – Dyrektor ds. Personalnych
„W DS Smith  łączą nas pasje. Wspólnie pracujemy tworząc jak najlepsze rozwiązania dla naszych klientów, ale nie tylko to jest naszym celem. Czynnie angażujemy się dla dobra naszych społeczności w trosce o dzisiaj i o przyszłość. Bardzo ważna jest dla nas ekologia.  Nie tylko tworzymy biznes z naciskiem na recycling i przetwarzanie odpadów w zasoby, ale również prowadzimy kampanie społeczne, w których edukujemy i kształtujemy świadomość ekologiczną młodych pokoleń. Wspólnie z naszymi kolegami i ich rodzinami posadziliśmy już kilkaset drzew i planujemy więcej.”

Jeżeli zatem chcesz pracować i rozwijać się w nowoczesnej i stabilnej firmie o jasnych celach na przyszłość, dla której ważna jest kultura współpracy i dbałość o środowisko naturalne – DS Smith w Bełchatowie to dobry wybór.

Firma będzie zatrudniać na takich stanowiskach jak np.: Operator Maszyn Produkcyjnych, Kierowca Wózka Widłowego, Mistrz Zmiany, Mistrz Utrzymania Ruchu, Specjalista ds. Utrzymania Ruchu, Automatyk, Mechanik, Regionalny Przedstawiciel Handlowy, Specjalista ds. Obsługi Klienta, Specjalista ds. Planowania Produkcji, Specjalista ds. BHP, Specjalista ds. Logistyki, Specjalista ds. Kontroli Jakości, Konstruktor Opakowań, Technolog.

Dla zainteresowanych kandydatów, załączamy dane kontaktowe:  rekrutacja@dssmith.com

 

Accessibility