Otworzyłeś w ostatnim czasie firmę lub dopiero planujesz założyć własny biznes? Skorzystaj z darmowej pomocy doradcy podatkowego. Ostatnie w tym roku porady telefoniczne odbędą się w czwartek, 10 grudnia. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy w wyznaczonych godzinach zadzwonić i podać hasło „konsultacje Urząd Miasta Bełchatowa”.

Jak rozliczyć podatki? Z którego formularza skorzystać? Jakie ulgi podatkowe nam przysługują? Z takimi pytaniami często borykają się poczatkujący przedsiębiorcy. By mogli jak najlepiej rozeznać się w gąszczu ciągle zmieniających się przepisów podatkowych, od ponad dwóch lat mogą regularnie korzystać z darmowych porad udzielanych przez fachowców z Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Łodzi.

Ze względu na panującą pandemię SARS-CoV-2 konsultacje mają formę dyżurów telefonicznych. Podczas konsultacji właściciele otwartych w ostatnim czasie firm, a także osoby dopiero myślące o otwarciu działalności gospodarczej, mogą uzyskać kompleksową wiedzę w zakresie doradztwa podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem podatku VAT, a także omówić wszelkie zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu. Fachowcy udzielają odpowiedzi na pytania związane ze zobowiązaniami podatkowymi, podatkiem od towarów i usług czy dochodowym.

Najbliższe spotkanie zaplanowane jest a czwartek, 10 grudnia. By skorzystać z pomocy fachowca, wystarczy zadzwonić między godz. 13:00 a 15:00 pod numer 44 307 04 35. Bezpłatna porada zostanie udzielona po podaniu hasła „konsultacje Urząd Miasta Bełchatowa”. Dyżur pełnić będzie Sylwia Jankowska, członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Łodzi.

AP

Accessibility