Zaprezentuj swoją firmę na targach budowlanych w Belgii. Przedsiębiorcy z sektora MŚP z branży budowlanej, którzy prowadzą działalność na terenie województwa łódzkiego będą mogli zaprezentować swoje produkty i usługi podczas międzynarodowych targów budowlanych BATIBOUW 2022, które w maju odbędą się w Brukseli.

Rodzimi przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować się na wspólnym stoisku województwa łódzkiego. Trwa nabór uczestników, którzy chcą wziąć udział w brukselskich targach.

BATIBOUW to jedne z najważniejszych imprez targowych w Europie i największe wydarzenie branży budowlanej w Belgii. Po pandemicznej przerwie na terenach Brussels Expo swoją ofertę ponownie zaprezentować będą mogły serki firm budowlanych z różnych rejonów świata. Wśród nich, także przedsiębiorcy z woj. łódzkiego, dla których będzie to szansa na poznanie nowości produktowych i dotarcie do potencjalnych partnerów biznesowych. Tegoroczna edycja targów BATIBOUW odbędzie się w dniach 21-29 maja tego roku. 

Udział w targach pozwoli na przedstawienie oferty firm z branży budowlanej z województwa łódzkiego, funkcjonujących na rynku belgijskim, bądź zamierzających rozszerzyć na ten obszar swoją działalność. Koncepcja łódzkiego stoiska targowego zakłada prezentację materiałów budowlanych i instalacyjnych w formie budynku, do którego budowy i wyposażenia wykorzystane zostaną materiały rodzimych firm. W ramach rekrutacji wybrane już zostały przedsiębiorstwa oferujące elementy instalacji i wyposażenia budynków. Poszukiwane są jeszcze firmy budowlane, producenci budynków, domów modułowych, wykorzystujących nowoczesne technologie w zakresie energooszczędności, ergonomii i wykorzystania produktów ekologicznych.

Zainteresowani przedsiębiorcy proszeni są o wypełnienie “Kwestionariusza oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa”. Wypełnione kwestionariusze należy przesłać na adres: anna.wronska@lodzkie.pl. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 marca 2022.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej szczegółów dotyczących rekrutacji na stronie biznes.lodzkie.pl

Accessibility