Miasto Bełchatów wznawia cykl bezpłatnych porad z doradcą podatkowym dla wszystkich przedsiębiorców. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 5 października w Urzędzie Miasta Bełchatowa.

Przedsiębiorcy, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie, ale także ci, którzy myślą o rozwoju firmy, czy po prostu chcą skorzystać z konsultacji, będą mogli zasięgnąć opinii fachowca z łódzkiego oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje m.in. na temat wyboru formy opodatkowania i konsekwencji jakie to ze sobą niesie. Prawo podatkowe nie jest łatwe, dlatego pomoc eksperta może okazać się nieodzowna przy wyborze najkorzystniejszego sposobu odprowadzania podatków dla konkretnego rodzaju działalności gospodarczej.

Dzięki porozumieniu zawartemu z oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Łodzi przez Mariolę Czechowską, Prezydent Miasta Bełchatowa, magistrat wznawia bezpośrednie konsultacje z ekspertem podatkowym. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 w ostatnim czasie konsultacje odbywały się w formie teleporad. Teraz przedsiębiorcy będą mogli ponownie porozmawiać z doradcą podatkowym bezpośrednio.

Najbliższe spotkanie z doradcą odbędzie się 5 października w godz. 13.00 – 15.00 w sali 316 (II piętro) głównego budynku Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki 1. Co ważne, na spotkanie nie trzeba się wcześniej umawiać, a udział w konsultacjach jest bezpłatny.

Accessibility