W związku z intensyfikacją działań, dotyczących promocji gospodarczej Miasta Bełchatowa, na zlecenie władz miasta, wyprodukowany został profesjonalny film promocyjny w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Celem produkcji Spotu była i jest budowa wizerunku miasta jako miejsca atrakcyjnego gospodarczo, posiadającego ciekawą ofertę inwestycyjną i wspierającego przedsiębiorców na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Punktem wyjścia dla produkcji spotu była specjalnie przygotowana koncepcja kreatywna z zachowaniem przekazu: „Bełchatów nieograniczone źródło energii dla małych i dużych firm” oraz głównych założeń:

  • Bełchatów jako Miasto tętniące energią swoich mieszkańców i oferujące szereg atrakcji o charakterze promocyjnym, kulturalnym i sportowym;
  • Bełchatów w Centrum Polski – jako Paliwowa-Energetyczna stolica kraju;
  • Bełchatów – inteligentne podejście do obsługi inwestora: (indywidualny opiekun inwestora, aplikacja mobilna z aktualną ofertą terenów inwestycyjnych).

 

Nowy spot promocyjny zobaczyć można na stronie miejskiej www.invest.belchatow.pl, dedykowanej przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom, a jego skróconą wersję, przed każdym seansem filmowym w kinie „Kultura” w Bełchatowie. Spot reklamowy będzie również każdorazowo udostępniany podczas targów, konferencji oraz eventów o charakterze gospodarczym, a także indywidualnych spotkań z inwestorami w kraju i za granicą. Już w październiku br. zostanie on zaprezentowany podczas Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL w Monachium (Niemcy).

Accessibility