DS Smith, nowa fabryka, która już za kilka miesięcy otworzy swoją działalność w bełchatowskiej strefie przemysłowej przy ul. Czaplinieckiej prowadzi aktywną rekrutację pracowników. Należysz do osób kreatywnych i lubisz wyzwania? Możesz zostać konstruktorem lub konstruktorką wyjątkowych opakowań.

DS Smith to producent wysokiej jakości opakowań, które umożliwiają transport produktów po całym świecie. Już od przyszłego roku część z nich produkowana będzie w Bełchatowie. Firma DS Smith, która nabyła działkę w Strefie Przemysłowej Czapliniecka B2 w maju tego roku rozpoczęła budowę nowego zakładu. Zgodnie z zapowiedziami nowa fabryka ma zostać uruchomiona w pierwszym kwartale 2022 roku.

Fabryka DS Smith w Bełchatowie rośnie w oczach. W nowoczesnym obiekcie przy ul. Czaplinieckiej pracę znajdzie ponad dwieście osób. Rekrutacja pracowników do nowej fabryki trwa już od kilku miesięcy. DS Smith nie ustaje jednak w poszukiwaniu nowych osób do pracy na różnych stanowiskach. Obecnie firma szuka m.in. osób na stanowisko: operatora maszyn produkcyjnych, specjalistę obsługi klienta, mechanika, technologa w dziale projektowania opakowań, konstruktora opakowań, kierowcy wózka widłowego oraz specjalistów BHP, administracji i logistyki, a wkrótce także specjalistę ds. planowania produkcji. Właśnie ruszyła także nowa rekrutacja na stanowisko automatyka w dziale utrzymania ruchu.

Osoby, które chcą dołączyć do nowoczesnej, międzynarodowej firmy z tradycjami, nastawionej na rozwój i ekologiczne rozwiązania oraz związać się z nowym pracodawcą w Bełchatowie mogą przesłać swoje CV na adres: rekrutacja@dssmith.com.

Więcej informacji o bieżącej rekrutacji znajduje się na stronie:
https://www.dssmith.com/pl/packaging/o-nas/kariera/praca-w-nowej-fabryce-w-bechatowie

Accessibility