Działasz w branży artystycznej? Masz pomysł na biznes? A może chcesz wzmocnić swoją markę? Z myślą o przedsiębiorcach oraz artystach, twórcach, projektantach, którzy chcieliby założyć swoją firmę, 22 marca organizowane jest bezpłatne wydarzenie, w trakcie którego przybliżone zostaną m.in. praktyki skutecznie rozwijające działalność gospodarczą. By wziąć w nim udział wystarczy zapisać się do 20 marca.
W programie spotkania zaplanowano cztery prelekcje na tematy związane z zakładaniem własnego biznesu, poprzez możliwości jego finansowania, aż do budowania własnej marki. Prelegenci to przedstawiciele Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Instytutu Kreowania Przedsiębiorczości oraz Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Zapraszamy

Spotkanie jest częścią większego projektu wspierającego lokalnych przedsiębiorców. Mowa o kwietniowej wystawie “KREATYWNI OPERATYWNI. Ludzie z Energią. Przedmioty z Duszą”, na której przedsiębiorczy, bełchatowscy artyści pokażą tworzoną przez nich unikatową sztukę użytkową.

Wydarzenie zaplanowane na 22 marca w Miejskim Centrum Kultury będzie mieć charakter otwarty, czyli udział w nim może wziąć każdy. Ze względu na ograniczone możliwości logistyczne sali MCK, liczba miejsc będzie ograniczona. By zagwarantować sobie udział w tym bezpłatnym wydarzeniu, wystarczy napisać na adres invest@belchatow.pl lub zadzwonić do Wydziału Rozwoju Miasta bełchatowskiego magistratu pod nr 44 733 51 45.

Plakat informacyjny

Accessibility